Wiadomość została wysłana!

Nr oferty: 2856

Mieszkania - sprzedaż

Opis

Województwo
małopolskie
Powiat
krakowski
Gmina
Skawina
Miejscowość
Skawina
Cena (PLN)
289000
Powierzchnia (m kw.):
52
Forma własności:
użytkowanie wieczyste
Liczba pokoi:
3
Ogrzewanie:
gazowe
Data wprowadzenia:
2018-10-16 12:53:02
Data aktualizacji:
2018-10-16 12:53:02

Oferta

Biuro Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową inwestycję - kameralne osiedle 12 mieszkań na widokowej działce  !
To 6 budynków dwu lokalowych w zabudowie szeregowej . Mieszkania na parterze mają powierzchnię 51,20 m2 i składają się z 2 sypialni , salonu z aneksem kuchennym , łazienki i wiatrołapu [ możliwość zrobienia trzeciego pokoju]. Do mieszkań na parterze przynależy jedno miejsce postojowe oraz ogródki na wyłączność z ekspozycją południowo- zachodnią i pięknym widokiem . Ogródki będą miały powierzchnię od 90 do 150 m2 . 

Budynki wznoszone są w tradycyjnej i wysokiej jakościowo technologi budowlanej , ściany zewnętrzne z pustaka H+H ocieplone styropianem 16 cm , dach pokryty dachówką ceramiczną ,ocieplenie dachu pianką poliuretanową,  okna PCV 5 komorowe . Wewnątrz tynki , wylewki oraz wszystkie instalacje wod -kan , instalacja C.O.  wraz z piecem gazowym dwu- funkcyjnym i grzejnikami  , instalacja elektryczna i instalacje teletechniczne . Podjazdy , miejsca parkingowe i tarasy wyłożone kostką brukową . Wokół budynków opaska z kamienia . Ogródki ogrodzone od zewnątrz i od siebie , teren uporządkowany . Elewacja zrobiona na gotowo zgodnie z wizualizacją.
Przed budynkami będą dodatkowe miejsca do parkowania.

Mieszkania znajdują się w bezkonkurencyjnej lokalizacji łączącej zalety mieszkania w mieście i korzystanie uroków ciszy i otaczającej zieleni . Odległość do rynku Głównego w Krakowie to 18 km . Połączenie z centrum oraz innymi dzielnicami Krakowa zapewnia obwodnica A4 i ul. Petrażyckiego . Do centrum Skawiny można szybko dojechać ul. Kopernika i Korabnicką .  . W odległości nie więcej niż 15 minut na nogach znajduje się rynek w Skawinie , park , basen , sklepy [ 2 km ] oraz szkoła i przedszkole [ 800 m ] . Na miejscu jest również komunikacja miejska [ linia 203 do Borku Fałęckiego ] . Cena dotyczy mieszkania z ogródkiem 90 m2.

Termin oddania inwestycji początek II kwartału 2019 r.
W sprzedaży są również większe mieszkania na I piętrze.
Zapraszamy do prezentacji nieruchomości !

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Agent odpowiedzialny

Wysyłając wiadomość akceptuję politykę prywatności Biuro Nieruchomości - Pawłowski