Wiadomość została wysłana!

Nr oferty: 2749

Mieszkania - sprzedaż

Opis

Województwo
małopolskie
Powiat
krakowski
Gmina
Skawina
Miejscowość
Skawina
Cena (PLN)
335000
Powierzchnia (m kw.):
78
Forma własności:
własność
Liczba pokoi:
4
Ogrzewanie:
gazowe
Data wprowadzenia:
2018-11-16 12:44:16
Data aktualizacji:
2018-11-16 12:44:16

Oferta

Biuro Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową inwestycję - kameralne osiedle 12 mieszkań na widokowej działce  !
To 6 budynków dwu lokalowych w zabudowie szeregowej . Mieszkania  mają powierzchnię 78,96 m2  i są dwupoziomowe. Składają się z salonu z aneksem kuchennym , sypialni , łazienki i korytarza na pierwszym poziomie oraz 2 sypialni i łazienki na drugim poziomie. Mieszkania na piętrze mają 2 balkony od wschodu i od zachodu z pięknym widokiem .

Budynki wznoszone są w tradycyjnej i wysokiej jakościowo technologi budowlanej , ściany zewnętrzne z pustaka H+H ocieplone styropianem 16 cm , dach pokryty dachówką ceramiczną ,ocieplenie dachu pianką poliuretanową,  okna PCV 5 komorowe . Wewnątrz tynki , wylewki oraz wszystkie instalacje wod -kan , instalacja C.O.  wraz z piecem gazowym dwu- funkcyjnym i grzejnikami  , instalacja elektryczna i instalacje teletechniczne . Podjazdy , miejsca parkingowe i tarasy wyłożone kostką brukową . Wokół budynków opaska z kamienia . Teren na zewnątrz uporządkowany . Elewacja zrobiona na gotowo zgodnie z wizualizacją.
Przed budynkami będą dodatkowe miejsca do parkowania.

Mieszkania znajdują się w bezkonkurencyjnej lokalizacji łączącej zalety mieszkania w mieście i korzystanie uroków ciszy i otaczającej zieleni . Odległość do rynku Głównego w Krakowie to 18 km . Połączenie z centrum oraz innymi dzielnicami Krakowa zapewnia obwodnica A4 i ul. Petrażyckiego . Do centrum Skawiny można szybko dojechać ul. Kopernika i Korabnicką .  . W odległości nie więcej niż 15 minut na nogach znajduje się rynek w Skawinie , park , basen , sklepy [ 2 km ] oraz szkoła i przedszkole [ 800 m ] . Na miejscu jest również komunikacja miejska [ linia 203 do Borku Fałęckiego ] .

Termin oddania inwestycji początek II kwartału 2019 r.
W sprzedaży są również mniejsze mieszkania na parterze z ogródkami.
Zapraszamy do prezentacji nieruchomości !

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Agent odpowiedzialny

Wysyłając wiadomość akceptuję politykę prywatności Biuro Nieruchomości - Pawłowski